Don't panic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Даскали

2 posters

Go down

Даскали Empty Даскали

Писане by СкручЪ х) Пет Сеп 19, 2008 6:48 pm

Мислех да пускам темата като "Любими и омразни учители", обаче като се сетих какво мазало ще стане (стига да останат потребители, които да пишат), реших да я разширя х)
Та... Дерзайте. Кой, как, защо и какво х)
За г-жа Панайотова вече разбрахме, че е бивш инспектор, Таня Иванова след тази година напуска (в момента ни е класна и миналата година каза, че само да ни изкара като клас и се хваща на друга работа). Атила Минев ми е интересно дали вече е наш учител или просто се е правил на интересен на откриването. Казаха ми, че имало много нови учители, ама аз не съм забелязал
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Даскали Empty Re: Даскали

Писане by Rado Пет Сеп 19, 2008 7:02 pm

СкручЪ х) написа:Мислех да пускам темата като "Любими и омразни учители", обаче като се сетих какво мазало ще стане (стига да останат потребители, които да пишат), реших да я разширя х)
Та... Дерзайте. Кой, как, защо и какво х)
За г-жа Панайотова вече разбрахме, че е бивш инспектор, Таня Иванова след тази година напуска (в момента ни е класна и миналата година каза, че само да ни изкара като клас и се хваща на друга работа). Атила Минев ми е интересно дали вече е наш учител или просто се е правил на интересен на откриването. Казаха ми, че имало много нови учители, ама аз не съм забелязал

Таня Иванова защо напуска бе? Тя ми преподава по ЗИП на мене. *недоумяващ*
Rado
Rado
Съвсем леко досаден
Съвсем леко досаден

Male Брой мнения : 170
Age : 33
Местожителство : Русе
Registration date : 21.03.2008

Върнете се в началото Go down

Даскали Empty Re: Даскали

Писане by СкручЪ х) Пет Сеп 19, 2008 7:37 pm

Защото е трудно да си даскал. Ниски заплати, трудна работа. Като приключиш психически си развалина. Не я знам дали наистина ще си спази обещанието и дали изобщо е било сериозно, но така каза
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Даскали Empty Re: Даскали

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите