Don't panic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Китаиада

3 posters

Go down

Китаиада Empty Китаиада

Писане by СкручЪ х) Вто Сеп 09, 2008 9:32 am

Относно Олимпиадата в Китай 1 познат каза, че китайците са я направили за да си я спечелят. Какво мислите?
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Китаиада Empty Re: Китаиада

Писане by VirtualReality Вто Сеп 09, 2008 2:31 pm

Оооо... хъхъ.
Аз олимпиади принципно не гледам, но тази година така се случи, че я проследих цялата. И да, на мнението на твоя познат съм.
Не е възможно 150-сантиметров КИТАЕЦ да вземе злато на щанги при мъжете (мисля, че около 200 кг вдигна), при положение, че НЕ СЕ ЗАДЪРЖА необходимия брой секунди без да мърда, и нон-стоп вървеше напред-назад.
Странно ми беше и това, че българите и турците (доказана сила в силовите спортове!!!) имаха допинг-проблеми, хаха. Много, много загадъчна работа, наистина.
Нелепостите по време на олимпиадата бяха ужасно много, в най-различни дисциплини. Най-интересното беше, че дръпнатите братя печелеха единствено там, където имаше жури. Защо ли...
Чудя се защо китаец не взе някой златен медал при плуване или гребане. Хъхъхъ.
Както и да е.
Лично аз останах много приятно изненадана от Майкъл Фелпс. Този човек е машина. Осем златни медала и не-знам-колко рекорда. След един определен момент започна да подобрява своите собствени постижения.

Зарадваха ме и ямайките, които спечелиха златен, сребърен и ДВА бронзови медала на финала на спринта за жени. Бяха изключително сладки. :D

Относно българското представяне... беше ме яд за Йордан Йовчев. Много ме беше яд. Жребият му изигра лоша шега, като определи именно той да се състезава пръв, а всички знаят, че първите винаги са ощетени.
Волейболният ни отбор също извади малшанс с допинг-скандала около капитана, но все пак се представихме на ниво, доколкото го позволяваха обстоятелствата.
Румяна Нейкова и златото ме зарадваха максимално, въпреки че и постижението на борците ни не е за пренебрегване.

Еми... толкова. То е ясно, че в която държава се провеждат олимпийските игри, там са "най-най-най-" спортистите. Въпросът е, че китайците направо се оляха...
VirtualReality
VirtualReality
Сисистричката на админа х)
Сисистричката на админа х)

Female Брой мнения : 281
Age : 32
Местожителство : over the dawn
Registration date : 20.03.2008

http://myspace.com/vreality

Върнете се в началото Go down

Китаиада Empty Re: Китаиада

Писане by Rado Съб Сеп 13, 2008 12:44 pm

СкручЪ х) написа:Относно Олимпиадата в Китай 1 познат каза, че китайците са я направили за да си я спечелят. Какво мислите?

Същото.
Rado
Rado
Съвсем леко досаден
Съвсем леко досаден

Male Брой мнения : 170
Age : 33
Местожителство : Русе
Registration date : 21.03.2008

Върнете се в началото Go down

Китаиада Empty Re: Китаиада

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите