Don't panic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tsveti` - Цветелина - Цветище

2 posters

Go down

Tsveti` - Цветелина - Цветище Empty Tsveti` - Цветелина - Цветище

Писане by Tsveti` Съб Юни 14, 2008 11:32 am

И тъй, по идея на Чупитопки ще си напрявя и аз една тема за представяне. Тъпото е, че почвам да я пиша темата без да виждам нищо в тъмното... толкова сляпо, че най-накрая (99,9 %) ще излезе кисела боза. Как да е.
Ще започна от най-типичното за една такава тема. Казвам се Цветелина. На 17 съм. От Благоевград съм, обаче във всички форуми на мястото на "местожителство" пиша "hell, the dark lake" - най-тъпото е, че си вярвам, че живея там.
Опитвам се да съм толерантна - вярвам, че съм такава. Аз съм още тъпа идеалистка, която си мисли, че с 2-3 сърцераздирателни изречения (подобно на Стан, Кайл, и Картман в Саут Парк) ще оправя света, или поне мястото, където живея, и собствениея си живот, но тотално бъркам. И въпреки това не спирам да търся доброто у хората. Но не - не, не- не! НЕ съм оптимист. Не,че не би било хубаво да бъда. Това доста би ми помогнало. Хъх.
Обичам музиката... книгите... топлото мляко с какао, или с нес кафе. Зависи от това дали ми се спи или не. Обичам да съм е един определен човек и това са най-хубавите ми часове в деня... :)
Не харесвам лошите хора...( то кой ли ги тъп идеалист ги обича) тея, дето ти се хилят отсреща, а всъщност те презират. Мразя егоистите! А всички хора сме такива. Да, правилно разбрахте, мразя хората... но не спирам и да ги обичам. :D Ходи, изплакни си очите, поосвежи се, но има опасност и след това пак да не разбереш. :D
Падам си и по Психология, сигурно си личи. Айде стига, така или иначе, не се зане дали въобще някой т`ва ще го прочете до край, кво съм се заинатила да са представя подробно.

А, само забравих да спомена, че понякога съм Цвети, друг път Цветелина, и в по-редки случаи, но ги ИМА - Цветище! :) Мхм... тва са различните ми състояния... не винаги съм мила и отзивчива. Мхм.

Е, ето, че бозата е готова. И е дори по-кисела, от колкото очаквахх... (puke).
Tsveti`
Tsveti`
Новоселец
Новоселец

Female Брой мнения : 11
Age : 33
Местожителство : The dark lake, hell още съм си там.. :D
Registration date : 13.06.2008

http://www.myspace.com/tsveti4ka

Върнете се в началото Go down

Tsveti` - Цветелина - Цветище Empty Re: Tsveti` - Цветелина - Цветище

Писане by СкручЪ х) Съб Юни 14, 2008 11:39 am

Официално добре дошла! х)
Tsveti` написа:Аз съм още тъпа идеалистка, която си мисли, че с 2-3 сърцераздирателни изречения (подобно на Стан, Кайл, и Картман в Саут Парк) ще оправя света, или поне мястото, където живея, и собствениея си живот,
Сещам се за 1 притча, където 1 човек на смъртен одър разказва живота си и как е искал да направи света по-хубаво място. Поуката беше, че трябва първо да промениш себе си, след това близките си хора и чак след това с тяхна помощ да промениш света. Щом се интересуваш от психология би трябвало да си наясно, че общността е съвкупност от индивиди и трябва да се набляга на единицата, която съставя множеството (не ми е много добре главата, надявам се, че си ме разбрала)
Tsveti` написа:Да, правилно разбрахте, мразя хората... но не спирам и да ги обичам. :D Ходи, изплакни си очите, поосвежи се, но има опасност и след това пак да не разбереш. :D
Аз те разбирам :р
Tsveti` написа:А, само забравих да спомена, че понякога съм Цвети, друг път Цветелина, и в по-редки случаи, но ги ИМА - Цветище!
Това на принципа на Хълк или когато е пълнолуние? х)
П.П. Кажи ще правим ли нещо с няколкото акаунта
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Tsveti` - Цветелина - Цветище Empty Re: Tsveti` - Цветелина - Цветище

Писане by Tsveti` Нед Юни 15, 2008 5:12 pm

Ми както казах за няколкото акаунта, на тях не им знам паролите, за това могат пре спокойно да отидат в траш-а. Колкото до първия куот, наблегни леко на "където живея, и собствениея си живот" и да, наясно съм. :)
Не съм забелязала да имам такива способности като на Хълк или Д-р Дж. - Мистър Хайд, обаче се случва да си поменям рязко настроението.
И като заключение, браво, че разбра. :)
Tsveti`
Tsveti`
Новоселец
Новоселец

Female Брой мнения : 11
Age : 33
Местожителство : The dark lake, hell още съм си там.. :D
Registration date : 13.06.2008

http://www.myspace.com/tsveti4ka

Върнете се в началото Go down

Tsveti` - Цветелина - Цветище Empty Re: Tsveti` - Цветелина - Цветище

Писане by СкручЪ х) Нед Юни 15, 2008 9:29 pm

Готова си. Вече можеш да си ги жонглираш както си искаш х)
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Tsveti` - Цветелина - Цветище Empty Re: Tsveti` - Цветелина - Цветище

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите