Don't panic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tоп 16 на телефоните на бъдещето

3 posters

Go down

Tоп 16 на телефоните на бъдещето Empty Tоп 16 на телефоните на бъдещето

Писане by СкручЪ х) Чет Май 08, 2008 1:58 pm

Днес попаднах на ето тази статия относно телефоните на бъдещето х). Някои от идеите ми се струват твърде сюрреалистично, но дано ги реализират х)
Иначе на мен най-много ми харесаха Nokia Morph и WYSIWIG телефона х)
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Tоп 16 на телефоните на бъдещето Empty Re: Tоп 16 на телефоните на бъдещето

Писане by Shibalba Чет Юли 03, 2008 11:32 am

аз, разбира се, се застъпвам за сони ериксон, защото... харесвам марката. и не харесвам нокиа особено, съвсем субективни причини - баща ми винаги ме е заплашвал, че ако направя нещо с телефона си, ще ми купи някоя тъпа нокиа с малко, двуцветно дисплейче и батерия, която държи по 15 дена. *потръпва при мисълта*

но трябва да призная, че Nokia aeon ме изкефи, като изключим момента със сензорния дисплей. мразя сензорни дисплеи, все цъкам където не трябва -.- особено ако са малки. пък и още като видях статията, първата ми асоциация беше aeon flux, така че се зарадвах на телефон с името aeon.

ако обаче трябва да избере някой от тези телефони за личен фаворит - dark label retroxis. най-красивичък ми се видя, за функциите е ясно, че всички ще ги имат... като цяло, това е телефонът, който си представям като най-добър завбъдеще. не ме кефи идеята телефонът да е нещо по-различно от телефон - било то часовник или гривна.
Shibalba
Shibalba
i'm a twisted

Female Брой мнения : 177
Местожителство : Space :P
Registration date : 21.03.2008

http://rukuen.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Tоп 16 на телефоните на бъдещето Empty Re: Tоп 16 на телефоните на бъдещето

Писане by TheSoFG Чет Юли 03, 2008 3:37 pm

За Nokia 888 отдавна се чуваше... Аеон и Морф също. Най ми харесаха 888 и Аеон.
Относно марките...няма как, Нокиа до край. Няма по-здарви, красиви и умни телефони(докажете, да видя как ще стане...). Аз лично съм си с Nokia N72 и телефона няма грешка...
@Shibalba - Гадно е да те плашат с такива телефони, ама се радвай, че ще държи 15 дни, защото СЕ и Моторолите от същия клас държат едва половината на това + че Нокиата има и къде-къде по-добра визия и функции за същите пари.
А тоя Dark Label ти харесва, защото е най-реално изглеждащия.
Живи и здрави. Y
TheSoFG
TheSoFG
Прясно изпечен
Прясно изпечен

Male Брой мнения : 77
Age : 33
Местожителство : Русе
Registration date : 20.06.2008

http://zoom.bg/xit4me

Върнете се в началото Go down

Tоп 16 на телефоните на бъдещето Empty Re: Tоп 16 на телефоните на бъдещето

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите