Don't panic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е най-добрият град за живеене в България?

4 posters

Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by СкручЪ х) Пет Май 09, 2008 8:00 pm

Днес попаднах на това проучване на Дарик, според което Русе е втория най-хубав град за живот след Стара Загора х)
Интересно ми е вашето мнение какво е х)
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by VirtualReality Пет Май 09, 2008 10:18 pm

харесвам Русе, но мисля, че трябва да има повече местенца за забавление. и под "местенца за забавление" нямам предвид чалга-дискотеки тип "Опиум".
ако имахме кино, една-две зали, в които да се правят концерти, и истинско скейт-паркче, или нещо такова, щеше да е просто перфектно всичко.
или пък ако градът се развиваше в насока, стимулираща младите да остават тук, а не да заминават за по-големи градове, след завършване на средното си образование.

абе, не знам. не съм живяла в Стара Загора и не мога да дам компетентно мнение относно живота там. но съм ходила къде ли не другаде, и... като в родната страна (в случая - град), няма друго място! звучи твърде клиширано, но е вярно, наистина!
VirtualReality
VirtualReality
Сисистричката на админа х)
Сисистричката на админа х)

Female Брой мнения : 281
Age : 32
Местожителство : over the dawn
Registration date : 20.03.2008

http://myspace.com/vreality

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by Rado Съб Май 10, 2008 1:14 pm

За мене Бургас е най-добрият град за живеене. Иначе не се изненадвам, че Стара Загора е толкова напред, много се развива града.
Rado
Rado
Съвсем леко досаден
Съвсем леко досаден

Male Брой мнения : 170
Age : 33
Местожителство : Русе
Registration date : 21.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by СкручЪ х) Пет Сеп 19, 2008 8:01 pm

Започна проучването за тази година. Моят глас няма да си го давам, тъй като нямам компетентно мнение (от изброените градове продължително съм живял само в Русе), но вас не ви спирам х)
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by Shibalba Пет Сеп 19, 2008 9:01 pm

аз съм живяла само в Русе, но градът... хм. има някои плюсове (парк, център с архитектурна стойност), обаче е свръхпенсионерски. младите хора не остават тук, освен тези без достатъчно средства/мозък/воля, необходими да отидат другаде. пълна скука. изобщо не става за живеене. за туризъм - може би, ако се пооправят фасадите и въобще цялата физиономия на града. и някой се погрижи нещата да спрат да са толкова еклектични :/
обаче за сметка на това съм била почти навсякъде в България, където може да се отиде, и мисля, че Бургас ми е фаворит. градът е малко по-чист, малко по-подреден, съвсем малко по-голям от Русе (в сравнение с Пловдив и София о.О), дори си има моренце. примерно и Варна е на море, но е три пъти по-зле. въобще Бургас поне има визия. и цените не са толкова високи. иначе си се чувствам добре в София, но там въпросът с придвижването е много наболяващ, както този с боклука, както и този с грозните сгради, кааакто и с цените, 'щото там всичко е незаслужено скъпо (русенски фирми шият за мижави заплащия неща, които се продават на Витошка на цени, почти колкото Levi's тук?! wtf.). друг е въпросът, че и заплатите им са по-високи. ако трябва да избирам къде в България да живея, ще е София въпреки всичко. само там го има напрегнатото усещане на големия град. а големите градове рул.
Shibalba
Shibalba
i'm a twisted

Female Брой мнения : 177
Местожителство : Space :P
Registration date : 21.03.2008

http://rukuen.blogspot.com

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by СкручЪ х) Пон Окт 13, 2008 8:59 am

Наскоро ми направи впечатление, че като че ли повечето русенци се изнасят към Варна, не към София
СкручЪ х)
СкручЪ х)
Бъдещ президент :р
Бъдещ президент :р

Male Брой мнения : 1357
Age : 33
Местожителство : Мафията не уточнява адреси
Registration date : 18.03.2008

http://www.myspace.com/skru4

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by Rado Пон Окт 13, 2008 11:24 am

СкручЪ х) написа:Наскоро ми направи впечатление, че като че ли повечето русенци се изнасят към Варна, не към София

Мда и аз това забелязвам, но е нормално. Много по-близко е, а и града постоянно се развива, което означава, че има работни места.
Rado
Rado
Съвсем леко досаден
Съвсем леко досаден

Male Брой мнения : 170
Age : 33
Местожителство : Русе
Registration date : 21.03.2008

Върнете се в началото Go down

Кой е най-добрият град за живеене в България? Empty Re: Кой е най-добрият град за живеене в България?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите