Don't panic!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I'm Vibing, Can't you feel me? (За Вибраторите, Жените и прераждането.)

Go down

I'm Vibing, Can't you feel me? (За Вибраторите, Жените и прераждането.) Empty I'm Vibing, Can't you feel me? (За Вибраторите, Жените и прераждането.)

Писане by Чупитопки! Вто Апр 22, 2008 9:16 pm

Открих, че в предишния си живот съм бил вибратор.

Това освен някои много полезни знания за прилагане в сексуалния живот, донесе и други интерсни факти.

Пример:

Абе вие, жените, сте изключително зли създания. Горките ние биваме изтощавани, докато най накрая ни свършат батериите и електронните ни сърца спрат да бият,.. пардон, вибрират.

Също така, макар своята злоба, една жена има 10 пъти повече изобретателност от средностатистическия мъж, и 50 пъти повече от един шовинист.

Научих, че макар да мразят мъжете, на феминистките не им пука особенно от кой пол е производителя на вибриращото чудо в ръцете им, и орган на
представител на кой пол е използван като образец.

Допълнителен интересен факт е, че жените обичат да казват на половинките си "Боли ме главата, ще спя отатък", и да си играят в "отатъкото" с нас. Гаднярки.


Абе въобще това мое ново откритие дава доста въпроси, на които ще ми е трудно да си отговоря. Един от въпросите обаче вече има отговор.

Независимо колко гадни са жените, с удоволствие бих се върнал на предишната си длъжност.



*Тенкс ту Гец фор дъ инсирешън*
Чупитопки!
Чупитопки!
Досадничък
Досадничък

Male Брой мнения : 332
Местожителство : Year Of the Boomerang!
Registration date : 20.03.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите